Objavljen je preliminarni program Psihofesta 2019: provjerite što vas očekuje u nedjelju, 14.4. na Filozofskom fakultetu

Dani koji se broje do ovogodišnjeg Psihofesta ubrzano nestaju, a broj predavanja, radionica i ostalih vrsta aktivnosti kontinuirano raste. Ove godine na Psihofestu ćemo imati 17 predavanja, 26 radionica i još mnoštvo demonstracija, testiranja, eksperimenata, izložbi, tribina i igara. I sve to će stati na Filozofski fakultet u jedan dan, nedjelju, 14.04.2019 od 11 do 21 sat.

Malo toga možemo garantirati, ali ono što uistinu možemo obećati je mnoštvo zabave, znanja, entuzijazma i ljubavi. Što točno nudimo, možete pogledati u preliminarnom programu ovogodišnjeg Psihofesta.

Pridružite nam se, veselimo se vašem dolasku!

Psihofest