Jeste li sigurni da vaš brod plovi u dobrom smjeru?

Otkrijte zašto je važna kontrola nad vlastitim životom i kako ju (pokušati) ostvariti

Radionica

D5

16h – 16 45h

18h – 18 45h

Radionica kroz interakciju sa sudionicima prorađuje sljedeća pitanja: Kako procjenjujete vaš doživljaj kontrole nad događajima u životu? Kakva je vaša potreba za kontrolom? Koliko ste uspješni u samokontroli? Zašto je kontrola važna i pretjerujete li ponekad u potrebi da sve kontrolirate ili imate osjećaj da nemate utjecaj na važne događaje u svom životu? Kako uspješno upravljati vlastitim životom? Ako su vas ova pitanja potaknula na razmišljanje radionica je pravo mjesto za vas!

Srednjoškolci, Studenti, Odrasli

Predavači:

Damir Ljubotina

O predavaču:

Redoviti je profesor na Odsjeku za psihologiju Filozofskog fakulteta. Predaje kolegije iz područja teorije testova, psihometrije i psihodijagnostike. Istražuje i područja stresa, psihologije religioznosti, doživljaja kontrole i socijalne nepravde.