Jeste li ispred svog vremena?

Riješite upitnik vremenskih perspektiva i saznajte

Interaktivni materijali

Sudionici će imati priliku ispuniti Zimbardov upitnik vremenskih perspektiva i saznati u kojoj mjeri su orijentirani na prošlost, sadašnjost i budućnost. Sudionici upitnik ispunjavaju on-line, te automatski dobivaju svoje rezultate, zajedno sa savjetom što trebaju promijeniti kako bi imali optimalnu vremensku perspektivu povezanu s većom kvalitetom života. Sudionici dobivaju i kraći tekst o vremenskim perspektivama u kojem je detaljnije objašnjeno što su vremenske perspektive i zašto su one važne.

Dob: 14+

Aleksandra Huić

Odsjek za psihologiju

Dr. sc. Aleksandra Huić docentica je na Katedri za školsku psihologiju Odsjeka za psihologiju Filozofskog fakulteta u Zagrebu. Više od deset godina predaje različitim strukama i drži edukacije o komunikacijskim i prezentacijskim vještinama te o suočavanju sa stresom.

Tomislav Bunjevac

Odsjek za psihologiju