Kad si spretan lupi dlanom ti o dlan

Testiranje psihomotoričkih sposobnosti

Drop-in radionica

C325 (mali praktikum)

11h – 19h

Posjetitelji će moći testirati vlastite psihomotoričke sposobnosti – konkretno finu psihomotoriku. U ponudi će biti dva testa psihomotorike: 1 Minnesota deksterimetar (dva zadatka) i 2. Purdue Pegboard (četiri zadatka), kojima se ispituju spretnost ruke i prstiju.

Predškolci, Osnovnoškolci, Srednjoškolci, Studenti, Odrasli

Organizatorica:

Parmač Maja

O organizatorici:

Maja Parmač Kovačić radi na Katedri za psihologiju rada i ergonomiju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Nositeljica je velikog broja kolegija na preddiplomskom, diplomskom i doktorskom studiju psihologije na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu te kolegija na interdisciplinarnom specijalističkom poslijediplomskom studiju Upravljanje ljudskim potencijalima. Središnji istraživački interes vezan joj je uz procjenjivanje ličnosti u profesionalnoj selekciji te vođenje u organizacijama.