Kako biti dobar timski igrač?

Psihologija upravljanja sukobima u timu

Online interaktivna radionica

Većina modernih poslova zahtjeva rad u timu. Međutim, rad u timu neizbježno dovodi do sukoba s drugim članovima tima. Sukobi ne moraju nužno biti štetni, a ako tim i njegov vođa dobro upravljaju njima mogu biti i korisni i dovesti do veće produktivnosti. Kako iskoristiti psihologijske spoznaje da preokrenete svađu u timu u konstruktivnu raspravu? Što su konflikti oko ideja i zašto su bolji za tim od osobnih konflikata? Zašto je važno da vođe tima osiguraju osjećaj psihološke sigurnosti timu? Sudjelujte u radionici i saznajte kako biti bolji timski igrač i/ili lider tima.

Dob: 18+
Izvođači:

Mitja Ružojčić i Antun Palanović

Filozofski fakultet Zagreb

Mitja i Antun članovi su Katedre za psihologiju rada FFZG Odsjeka za psihologiju i Business Psychology Laba (https://bplab.eu). Obojica kroz svoj znanstveni rad žele saznati kakvi poslovi trebaju biti da bi ljudi bili zadovoljni njima, a ujedno i produktivni, te kroz nastavni rad pokušavaju prenijeti ove spoznaje studentima psihologije.