Koga zaposliti na svemirski brod?

Saznajte kako psiholozi osmišljavaju selekciju za posao u radnim organizacijama - Star Trek edition

Radionica

16h – 16 45h

Tijekom ove radionice sudionici će zajedno s voditeljima proći kroz proces analize posla kojim se utvrđuje koja su sve znanja, vještine i osobine bitne za uspješno obavljanje nekog posla na primjeru radnog mjesta na svemirskom brodu. Analiza posla je jedna od glavnih aktivnosti psihologa u ljudskim potencijalima i čini temelj svakog selekcijskog postupka.

Srednjoškolci, Studenti, Odrasli

Predavači:

Ružojčić Mitja, Palanović Antun i Mikac Una

O predavačima:

Mitja, Antun i Una su asistenti na Odsjeku za psihologiju koji stalno pokušavaju otkriti kako što bolje izmjeriti i predvidjeti ponašanje, Mitja i Antun zato da selekcija bude što uspješnija, a Una zato da shvati kako djeluju hormoni. A osim znanosti, draga im je i znanstvena fantastika, jer dobrih serija i filmova nikad nije previše.