Provedba intervjua - tips and tricks recruitera

Radionica u kojoj se sudionici imaju priliku iskušati u ulozi intervjuera, proširiti svoje vještine ili se potencijalno iskušati u budućem karijernom putu.

Radionica

D4

14h – 15 30h

Radionica je namijenjena studentima različitih studijskih usmjerenja, ali i svima onima koje zanimaju vještine provođenja intervjua. Tijekom radionice, sudionici će imati priliku iskušati se u ulozi intervjuera kroz aktivno sudjelovanje na radionici te skupiti korisne savjete iskusnih psihologinja. Radionica je i sjajna prilika za sve one koje zanima područje regrutacije i selekcije da se okušaju u jednoj od svakodnevnih aktivnosti ovog radnog mjesta.

Studenti, Odrasli

Predavači:

Radionicu će provesti iskusne psihologinje iz Rijeke, Osijeka i Zagreba: Anđela Josipović, Lucija Hrstić, Tesa Komlinović, Irena Vilić, Elizabeta Krklec, Tea Tomaić, Ecia Novaković, Magdalena Knežević, Maja Pavlović, Sanda Vinaj, Katarina Martinčević i Viktorija Biloš.

O predavačicama:

Iskusne psihologinje iz Rijeke, Osijeka i Zagreba.