Zašto je Apple baš Apple i nema drugih jabuka osim njega?

Saznajte što je to brand personality i kako ga komunicirati kroz content

Online interaktivna radionica

Sigurno znate da svaki čovjek ima ličnost, no jeste li znali da je imaju i brendovi? Karakteristična komunikacija, izražen sustav vrijednosti, dosljedne reakcije na bitne teme i događanja, autentično pokazivanje emocija, motiva i stavova korisnicima – po tome se marketing najpoznatijih svjetskih brendova razlikuje od ostalih. Na ovoj radionici naučit ćete što je to brand personality, zašto je bitan i kako napraviti dobar content za društvene mreže koji ga ističe te naravno koja je uloga nas psihologa u svijetu brand marketinga.

Dob: 18+
Izvođači:

Ana Koncul i Leon Tetec

IZONE

Leon i Ana završili su studiji psihologije na Filozofskom fakultetu u Zagrebu te još od davnih studentskih dana rade u agenciji za digitalni marketing. Zaposleni su na poziciji Project Managera i Social Media Managera, što znači da svoje radno vrijeme uglavnom provode na društvenim mrežama upravljajući glasom i porukama brojnih brendova.