Ana Kotzmuth, Igor Čerenšek

Ana Kotzmuth prof. psih.

Diplomirana psihologinja, sportska psihologinja i Mentalna trenerica. Cijelu karijeru provodi u savjetodavnom radu sa stotinama sportaša i sportašica u potrazi za izvrsnošću. Nakon karijere u školstvu, titule stručne suradnice – mentorice, vođenja školskih sportskih timova na državnom i svjetskom nivou, pisanja programa mentorstva učenicima sportašima, sudjelovanja u programu razvoja dual karijere učenicima sportašima, odlučila se za karijeru sportske psihologinje. Predstavlja dio tima vrhunskih sportaša poput Damira Martina (srebrni veslač iz OI Rio 2016.), Lovre Majera (najbolji mladi nogometaš 2017. i 2018.) i Ivana Raiča (kapetan odbojkaške reprezentacije hrvatske). U radu posebnu pažnju posvećuje pružanju podrške djeci u sportu kao LastAna u časopisu Modra Lasta i kao stručna suradnica u emisiji “Rekreativac” HRT-a.

Igor Čerenšek mag. psych

Bivši vrhunski sportaš sa diplomom iz psihologije koju je stekao na Sveučilištu u Minnesoti, S.A.D. kao jedan od tri najbolja studenta sportaša u generaciji. Igor je 13 puta uvršten u All American i dvije godine za redom u akademski All American tim od strane ESPN organizacije. Godine 2004. američki senat pohvaljuje ga izuzetnim doprinosom za sudjelovanje na Olimpijskim igrama u Ateni. Bio je finalist svjetskog prvenstva u plivanju 2002. i 2006. godine. Igor trenutno radi kao Mentalni trener s vrhunskim sportašima, trener u leadership-u za vrhunske poslovne managere i timove, a posjeduje i certifikat trenera u poslovnom okruženju (certified business coach).  Neki od klijenata s kojima je Igor radio ili radi su: Lolo Jones (olimpijka atletičarka iz S.A.D.-a), Borna Ćorić (top 50 ATP tenisač), Damir Martin, srebrni veslač iz OI Rio 2016.) i tvrtke poput Abbott pharmaceuticals, Ericsson, Deloitte, Dell, RBA, u kojima je do sada provodio OML i slične treninge.

Igor i Ana bili su članovi tima Davora Rostuhara, jedinog hrvata na Južnom polu 2018. godine.

Event Timeslots (1)

Predavači