Dok je sve hitno i bitno, u životu uživamo sitno

Sve brojniji nalazi u području psihologije rada i organizacijske psihologije ukazuju na to da perfekcionizam može imati važne posljedice i na organizaciju i dobrobit zaposlenika. Na radionici će se raspravljati o tome koje su prednosti a koje zamke perfekcionizma na poslu/fakultetu, kako je perfekcionizam povezan s izvrsnošću i učinkovitošću i sl. Radionica će uključivati vježbe i preporuke za očuvanje vlastitog mentalnog zdravlja u kontekstu radne dobrobiti. Na radionicu su dobrodošli svi koje zanima tema perfekcionizma u poslu, neovisno o tome jesu li i u kojem obliku zaposleni, ili tek izlaze na tržište rada.

Kako biti “good enough” reći će vam dr. sc. Maša Tonković Grabovac i prof. psih. Daria Loos Glebov.

Event Timeslots (1)

A 229
Otpusti i ostani živ(a) na poslu/fakultetu.
Maša Tonković Grabovac i Daria Loos Glebov