Inja Erceg

Inja Erceg diplomirala je psihologiju na Filozofskom fakultetu u Zagrebu. Stažirala je na Klinici za psihološku medicinu KBC-a Zagreb te je bila zaposlena u „Centru za psihološko savjetovanje, edukaciju i istraživanja Sirius“. Zaposlena je na Odsjeku za psihologiju Filozofskog fakulteta u Zagrebu, a doktorsku disertaciju pod nazivom “Čimbenici nezadovoljstva tijelom u adolescenciji” obranila je 2015. U Savjetovalištu za studente Filozofskog fakulteta djeluje kao individualni savjetovatelj. Dio je istraživačkog tima na projektu “Obrazovne aspiracije učenika u prijelaznim razdobljima hrvatskog osnovnoškolskog obrazovanja: priroda, odrednice i promjene (COBRAS)” Hrvatske zaklade za znanost. Završila je niz edukacija, kao i drugi stupanj iz kognitivno-bihevioralne terapije.

Event Timeslots (1)

Predavači