Jelena Bugarin, Sandro Krašić i Eta Krpanec

Jelena Bugarin, Sandro Krašić i Eta Krpanec su studenti prve godine diplomskog studija psihologije na Odsjeku za psihologiju Filozofskog fakulteta u Zagrebu.

Jelena volontira u Nacionalnom pozivnom centru za žrtve kaznenih djela i prekršaja te u slobodno vrijeme voli voziti bicikl i fotografirati.

Sandro, osim što studira, je aktivan u studentskim udrugama psihologa. Uz to, iščekuje početak volontiranja u projektu “Podrška u tugovanju” za djecu koja su ostala bez jednog roditelja. U ono slobodnog vremena što ima, voli se opustiti uz filmove i čitanje beletristike iz čega se često stvori inspiracija za pisanje vlastite poezije.

Eta većinu svog vremena izvan fakulteta provodi baveći se debatom. Osim što debatira i sama, vodi debatni klub u Gimnaziji Tituša Brezovačkog te sudi turnire. Ostatak slobodnog vremena voli provoditi na kavi ili kartajući belu s prijateljima.

Ono što ih spaja jest ljubav prema psihologiji i, kao što su shvatili tijekom priprema za ovaj Psihofest, izvanredna zajednička efikasnost. Kao svi pravi psiholozi odlučili su to pripisati poklapanju svojih osobina. Jelena je neumorna u pokušajima da lošim humorom i punovima nasmije ostale dok rade, što joj u rijetkim prilikama i uspije. Kada zabrazde u nebulozne ideje, Eta predstavlja glas razuma i kaže “sad bi bilo dosta!”. Sandro ubrzo shvati da to nije zbog nebuloznih ideja, već zbog njegovog opetovanog prolijevanja vode. Sve u svemu, zajedno su dobar tim koji u konačnici napravi sve što su zamislili dok se putem do toga sjajno zabavljaju.

Pozivaju vas da dođete na njihovu radionicu, poigrate se novinara i zajedno se s njima kritički osvrnete na izvještavanje suicida u medijima kako bi pokušali smanjiti umiranje sto puta dnevno ljudi koji zaslužuju poštovanje i mir. Vidimo se!

Event Timeslots (1)

Predavači