Rajka Marković, Veseljka Lovrić

Rajka Marković, diplomirani je psiholog i bavi se organizacijskim razvojem i razvojem menadžera kroz savjetovanje, mentorstvo, trening i coaching. Ima bogato višegodišnje iskustvo u svim segmentima upravljanja ljudsim potencijalima. Suosnivačica je i suvlasnica konzultantske kuće Prava formula. Profesionalni je coach mentor educiran od Oxford Brookes University u skladu s EMCC (European Mentoring and Coaching Council). Certificirani je facilitator za Lego® Serious Play® metodu.

Veseljka Lovrić, dr.sc. iz područja psihologije, savjetnica je u području upravljanja ljudskim potencijalima. Radi u Pravoj formuli na konzultantskim poslovima vezanim uz organizacijski razvoj i razvoj rukovoditelja, vodi treninge i individualno savjetovanje. Profesionalni je coach mentor educiran od Oxford Brookes University u skladu s EMCC (European Mentoring and Coaching Council) te autorizirana korisnica brojnih alata.

Event Timeslots (1)

Predavači