Tanja Jurin

Dr.sc. Tanja Jurin asistentica je na Odsjeku za psihologiju, Filozofskog fakulteta u Zagrebu. U svom znanstvenom radu bavi se istraživanjem konstrukata mentalnog zdravlja (anksioznosti, depresivnosti, anksiozne osjetljivosti). Njezin interes je i područje ljudske seksualnosti. Objavila je više radova na temu hiperseksualnosti i seksualnosti kod starijih. Koautorica je prvih hrvatskih smjernica u liječenju prijevremene ejakulacije. Na diplomskom studiju osmislila je i vodi izborni kolegij Psihologija seksualnosti. Kao sveučilišna specijalistica iz kliničke psihologije bavi se kliničkim savjetodavnim odnosno psihoterapijskim radom osoba sa seksualnim smetnjama, prakticirajući kognitivno bihevioralnu terapiju i seksualnu psihoterapiju.

Event Timeslots (1)

Predavači